Skip to content

PROVEA arba visa informacija “pro vėją“

vasario 23, 2012

Kaip visad gyvenime pastebiu įvairius dalykus (reklamas, keistus žmones, įvykius) tada kai visai to nesitiki ir kai esi visai kitais reikalais užsiėmęs. Ne išimtis ir ši diena. Sėdžiu sau FB ir peržiūrinėju draugų, pažįstamų įrašus. Surandu vieno veikėjo pasidalintą video apie filmą Fight club. Geras filmas, pritraukia dėmesį, paslaptingas ir įdomus, bet ne tai esmė. Peržiūrėjus video, atsiranda porą pasiūlymų su kitais video. Nieko nelaukęs eini žiūrėt video ne FB, o į platesnius vandenis – youtube.com

Ten bežiūrint ale tai naujo filmo pristatymą su Bradu Pitu, ale tai fan klubo narių montažą, puslapio šone atsiranda miela reklama: vyriškas, raumeningas vyrukas ir jis turi  “Tono“ kelnaites, kurių kaina OLTL. Taip taip, OLTL. Iš kart pagalvoji, – neįtikėtina. Tačiau dar neįtikėčiau pasidaro, kai mažom raidelėm pamatai užrašą, kad pristatymo kaina irgi OLTL. wow! – pagalvojau, čia tai geras. Nebeįdomūs tampa filmai, montažas ir kiti judantys paveiksliukai. Spaudžiu reklamą ir mane sėkmingai nukelia lengvu pasikrovimu į provea.com puslapį. Čia nebuvo naujiena, nes jau teko telefonu bendrauti su moterimi, kuri siūlė kelnaites nemokamai. Laiko ir energijos negailėjo siūlydama, kalbėdama apie ypatingas kelnaites, originalias ir greit nenusidėvinčią medžiagą, patogumą ir kitus privalumus. Sužinojus jų internetinį adresą, pasitikrinau ne tik puslapį, bet ir vartotojų komentarus apie šią įmonę skundai.lt puslapyje. Kai paminėjau skambinusiai moteriškei apie jų įmone nepatenkintus klientus, moteris atsakė labai greitai ir pasiskubino užbaigti pokalbį.

Tačiau grįžkime prie reklamos. OLTL kelnaitės ir OLTL pristatymas vienoje reklamoje, tačiau puslapyje jau viskas kitaip. Kelnaitės OLTL, o pristatymo kaina ne ta OLTL, o jau 7.90LTL. Gal blogai matau? Pritraukiu arčiau, nu kur tau, akurat, 7.90LTL. Taigi, džiaugsmas ir lengvas noras, nebijokim ištarti to žodžio nemokamai, įsigyti kelnaites kažkur pasislėpė, šypsena nuo veido dingo, akys apsiblausė. Nuotaika tapo tokia kaip ir dienos oras, niūri. Buvau suklaidintas neteisingos reklamos.

Jausdamas itin sunkų pasipiktinimą šia įmone, pradėjau žvalgyti jų puslapį. Pradėjau nuo teisinės informacijos skilties, nes labai norėjosi sužinoti jų teises. O pasirodo jie jas turi ir gan gąsdinančias: “Be raštiško sutikimo griežtai draudžiama bet kaip naudoti „PROVEA“, „Tono“, „Miriale“, „Miriale Luxury“, „Miriale Cotton DeLuxe“, „Miriale Eleganzia““, „Tono Socks“ ir kt. pavadinimus bei logotipus. Bet kaip pažeidus šį nurodymą, pažeidėjas bus patrauktas teisminėn atsakomybėn“.

Tai pagal idėją, kad parašyti pastebėjimą apie įmonę, kuri teisiškai nusižengia klaidindama vartotojus ir pastebėjime naudoti jų pavadinimą ar logotipą, turėčiau kreiptis į juos. Skamba juokingai ir absurdiškai. Niekai. Vis dar jausdamas nepasitenkinimą, kad jie turi teises, o vartotojas ne, šiaip ne taip radau jų kontaktų skiltį, kuria galima su jais susisiekti. Išbandžiau. Veikia pagal taisykles. * (žvaigždute) pažymėtus laukus reikia užpildyti, tačiau pati forma pateikta neteisingai. Kyla klausimas, kam susisiekiant su įmone reikalinga, bet nebūtina nurodyti visus savo kontaktus? Tam kad būtų siunčiami katalogai, po to prašoma sumokėti už prekes, kurių neužsisakai, išieškoti pinigėlius už negautas prekes???

Bet negana to, šios įmonės puslapyje pasijaučiau diskriminuojamas. Užpildant “kontaktų“ formą, prie lyties skilties reikia pasirinkti. Pasirinkimas, deja ribotas. Yra tik ponia, ponas ir panelė, o kur dingo ponaitis?? Turiu suprasti, kad Lietuvoje nėra ponaičių ir šios įmonės prekių čia neįsigysiu. Pasitikslinimui pasirenku kitą šalį: UK. Kaip ten su ponais, poniom ir panelėm. Pasirodo nei ten, nei kitose pasirinktose valstybėse, nėra “kontaktų“ formos, išskyrus Estiją. Ten taip pat ponas, ponia ir panelė, o va ponaitį ir pamiršo. Čia matyt Baltijos valstybėse tik tokios rūšies žmonės gyvena. Visur kitur formų nereikia, užtenka parašyti kontaktus. Matyt šios įmonės atstovai Baltijos valstybių piliečius laiko trečiųjų šalių piliečiais. Va taip ir gyvenam, kaip džiunglėse.

Reklama

From → [Pa]Stebėjimai

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: