Skip to content

Atėjo noras rašyti. Tikiuosi neišeis.

gruodžio 13, 2011

Pastaruoju metu atrandu laiko sau (ne tas, kad sėdžiu FB, gaminu ką nors, galvoju  maketus, generuoju idėjas, vykstu į mokymus, seminarus ir etc.) – pradėjau sugrįžti į anksčiau lankomus tinklaraščius (http://nemiegu.lt/, http://krokkkas.blogas.lt/, http://popo.lt/ ir kitus užsienio kūrybinius), skaityti A. Camu “Užrašų knygelė I“, kuri pradėta ir niekaip nepabaigta, bet ir stebėti aplinką ir joje vykstančius procesus. Sunku pasakyti kas įtakoja tokią elgseną – gal tai darbas kitame mieste, gyvenimas kitoje, mažesnėje bendruomenėje, aplinkos pasikeitimas, santykiai, o gal artėjančios šventės.

Peržiūrėjau savo blogo įrašus “iš vidaus“. Turiu keletą privačių įrašų, kurių, atrodo, nebėra prasmės publikuoti, kiti pradėti, bet nepabaigti (kažkur užstrigta), dar kiti tik embriono stadijoje ir kurie reikalauja gilesnių studijų, pasvarstymų.

Šiandien galiu skirti sau gražią dieną, jau netgi vakarą ir pastebėti Fielmann akinių lankstinuko reklamą kritiškai ir pasidžiaugti, kad atsirado VIDINIS noras rašyti, pildyti blogą. Turbūt reiktų sakyti ačiū tiems tinklaraščių autoriams, pas kuriuos pradėjau lankytis 🙂

Reklama

From → [Pa]Stebėjimai

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: