Skip to content

Omnitel “įsikūrė“ bedarbių Mekoje

kovo 18, 2011

Prisipažinsiu, esu bedarbis ir turiu tam tikru laiku, tam tikrą mėnesį apsilankyti darbo biržoje. Kaip ir visi bedarbiai, tikiuosi gauti darbą (prisiminiau įvykį, kad ne visi bedarbiai nori dirbti), kuris atitiktų mano lūkesčius, išsilavinimą, norimą atlyginimą ir būtų priimtinas, tačiau pasiūla menka. Realiai, man darbo birža ieško darbo susijusio su turizmo vadyba, tačiau tokie pasiūlymai pasitaiko į pusmetį vieną kartą. Todėl siunčiu CV ir į kitus darbo pasiūlymus, deja, kol kas niekam nereikia bebaigiančio studijas studento. Kol kas nenusiviliu esama situacija, bet darbo reikia.

Taigi, sutartą dieną ir laiką einu į darbo biržą. Maž turės darbo pasiūlymą, viliuosi bent kažko. Praveriu sunkiai besidarinėjančias duris ir lipu laiptais aukštyn ir staiga mane pasitinka jauna akiniuota juodaplaukė mergina, kuri pasisveikinusi įteikia man melsvą, kietą, ploną dėžutę. Padėkojęs lipu aukštyn ir pasižiūriu, ką ji man įbruko į rankas. O ten Omnitel Extra pakuotė su SIM kortele ir 5lt. joje, bei pasiūlymas 30min. nemokamiems pokalbiams. Žinant, anot vieno Omnitel salono darbuotojo “mes ne labdaros organizacija“, supranti, kad už tas minutes turėsi susimokėt iš tų 5lt. sąskaitos. Nu va, pagalvojau, Omnitel geradariai. IR NUO KADA? Laba diena! Bedarbiams dalinamos Extra pakuotės  darbo biržoje, kur daugiausiai lankosi žmonių (geriau dalintų Ežio, bet Extra juk “suaugusiųjų kortelė“). 2011 metais sausio mėn. buvo įregistruota apie 10 tūkst. bedarbių iš Šiaulių miesto, o su rajonu sudaro virš 30 tūkst. Suprantama ne visi pasinaudos suteikta galimybe išnaudotus 5lt. sąskaitą pasipildyti ir toliau kalbėti, bet dalis susigundys, taip praplėsdami Omnitel Extra vartotojų gretas (tebūnie ir laikinai). Žinoma, šios įmonės marketingo specialistai nesnaudžia, todėl yra didelė tikimybė, jog sulauksite skambučio su ypatingu pasiūlymu bedarbiams (nors gal ir klystu, bet išdalintose pakuotėse esantys numeriai yra žinomi tiems, kas su tuo dirba ir marketingo specai žino kam paskambinti). Kas yra neaišku, tai kiek Extra pakuočių yra išdalinama per dieną ir kiek jų išdalinta per savaitę. Būtų neprofesionalu ir nesolidu tik vieną dieną dalinti Extra pakuotes. Pelno iš to būtų mažą tikrai.

Tad kaip laimingas bedarbis, gavęs Extra pakuotę (akcijos ten neįdomios), ja pasinaudosiu ir džiaugsiuosi ja naudodamasis. Visas dienas girsiu Omnitel, kad bedarbiams jie tokie geri ir padeda palaikyti ryšį sunkią akimirką… bet tik iki tol, kol turėsiu 5 lt. sąskaitoj. Supraskite, aš ištikimas Tele2 🙂

Reklama

From → [Pa]Stebėjimai

6 Komentaras
 1. Tele2=Omnitel, patikrink valdytojus 🙂

  • Gal galite nuorodą pateikti, kur rašoma, kad Tele2 = Omnitel? 🙂 Gal tie ateinantys ryšiai ir yra vienos bendrovės, bet atskiros įmonės perka iš jų tą paslaugą. Tad Tele2 negali būti lygi Omnitel.

 2. bedarbis, simtas penkta karta nemokamai reklamuojantis omnitel 🙂

  • Visi įrašai, publikuojami čia, pasirodo feisbuke ir twiteryje. Daugiau niekur neteko reklamuoti, nebent tai, kad vienas iš delfi.lt korespondentų parašė iš šios publikacijos straipsnį..

 3. twix permalink

  matos rimtai, kad bedarbis uzhkietejes esi, kad taip ishsamiai aprashai savo dienos SUPER ivyki gaves extra kortele :)))))

  • Anoks čia super įvykis. Fiksuoju faktą, kad Omnitel taip bando pritraukti klientų 🙂 [gal pasiūlysi darbo?] 😀

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: