Skip to content

Kaip Tele2 Pildyk vartotojai “naršo nemokamai“

kovo 18, 2011

Turbūt ne vienas jaunuolis naudojasi telefono ryšio išankstinio mokėjimo paslauga “Labas“, “Ežys“ (Kaip dabartizmas tapo ežiu) ar “Pildyk“. Ne naujiena turbūt, kad tarp šių, ryšio teikimo paslaugos įmonių vyksta arši konkurencinė kova ir kiekviena iš jų tikisi pritraukti kuo daugiau vartotojų, kurie, be abejonės, duoda pelną. Kaip jie pritraukia Jus naudotis jų paslaugomis, Jūs ir patys gerai žinote (akcijos, nemokamos sms ir skambučiai į visus tinklus, nemokamai bendrauk su draugais, išrinktieji, “nemokamai naršyk internete“ ir pan.). Pats naudojuosi Tele2 Pildyk, apie ką ir rašysiu.

Tele2 Pildyk pradėjau naudotis tada, kai išbandęs kitų ryšio įmonių paslaugas, nusivyliau. Jaučiausi nesaugus, per daug mokantis, per didelės sąskaitos, neaiškus ryšys ir pan. Kaip ir visi, noriu kad būtų pigu, skanu ir daug. Deja, net ir Tele2 Pildyk nesuteikia to sotumo jausmo. Jūs paklausite kodėl? Atsakymas paprastas: Pildyk yra telefono ryšio išankstinio mokėjimo paslauga, – Tu pirmiausia sumoki ir tik tada naudojiesi paslauga (akivaizdu). Net ir “nemokamos“  sms tarp Pildyk (bent jau man) yra apmokestinamos (pasipildai sąskaitą ir ją naudoji, atseit nemokamoms sms siųsti).

Kitas, pigesnis variantas, užsisakyti tam tikrus planus, kurie suteikia “nemokamai“ siųsti tam tikrą kiekį sms, skambinti į Tele2 ar kitus tinklus. Mano mėgiamiausias yra MYGTUKAS.

Šiandien užsisakiau planą MYGTUKAS. Valio! Gaunu sms, kad planas pradės įsigalios 10min. laikotarpyje. “Nemokamos“ sms į visus tinklus, kiekis ribotas. Nesvarbu, vistiek limitą išnaudoju ir sąskaitos likutį taip pat. Prie šio plano (ir plano SKAMBUTIS) gaunu dar vieną sms su abejingu nepaliekančiu pasiūlymu “Narsyk30“. Tai akcija, kai gali naršyti internete telefonu “nemokamai“ ilgiau nei 30 dienų. Nors pati sms skelbia, kad “norėdamas nemokamai aktyvuoti “Narsyk30″, siųsk akcijos kodą“ tam tikru numeriu ir susimokėk (kaina 15ct.). Ką gi, nemokamai aktyvuok susimokėjęs 15ct.

Tą pati skelbia ir www.pildyk.lt puslapio informacija. Atrodo viskas tvarkinga, kaip matote (Gauk NARŠYK 30 dovanų! – šmaikštu vienok). Nemokamai gauni net 1GB duomenų naršymui. Tereikia nemokamai aktyvuoti “Narsyk30“ akcijos pasiūlymą ir Tu turi internetą nemokamai netgi 30 dienų, neskaitant tų 15ct. Bet kas tie centai, kai kitos telefono ryšio įmonės už internetą plešia po 29 lt. už mėnesį arba nuo 3-5 lt. už valandą. Jaunam žmogui tai neįmanoma, jei už tave nesumoka tėvai. Netgi imi galvoti, kad verta atsisakyti laidinio interneto 🙂

Ką gi, pasiūlymu susidomėjau, skubu siųsti sms su kodu ir gauti savo išsvajotus 1GB duomenis naršymui. Paskui pamatau dar vieną įrašą su nuoroda į Daugiau apie paslagą NARŠYK. (klaidos). Na na, pagalvoju, įdomu gi, ką man dar suteikia nemokama paslauga “Narsyk30“. Spaudžiu ir randu netgi dar 2 naršymo akcijas. Apsidžiaugiau net. Susirandu akciją “Narsyk30“ ir skaitau, kiek galioja, kiek GB duoda su akcija ir be akcijos. Dar pamatau akcija 3.00lt. NESUPRATAU! (veidas išsikreipia). Be akcijos 6.00lt. Laba diena. Grįžtu į ankstesnį puslapį. Skaitau “aktyvuosi paslaugą NARŠYK 30 ir per mėnesį galėsi nemokamai išnaršyti 1 GB duomenų“. Grįžtu. Matau žodį “kaina“.

Prisiminiau: Nemokamo šiais laikai nieko nerasi (nebent pasikorusią pelę šaldytuve), o Tele2 yra judriojo telefono ryšio išankstinio mokėjimo paslaugos Pildyk teikėjas 🙂 O kaip taisyklė, tik nedaugelis skaito kas parašyta pačiomis mažiausiomis raidėmis arba kur link nukreipia “nemokamų“ akcijų nuorodos 🙂

Reklama

From → [Pa]Stebėjimai

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: