Praleisti ir eiti į turinį

Kas tas DABARTIZMAS?

28 vasario, 2011

Galbūt jau ne vienas iš jūsų pastebėjo per TV, reklaminiuose baneriuose rodomą kampaniją su beždžionėle, aktyviai lozunguodama apie dabartizmą, dabartį, esamąjį laiką ir pokyčius  bei facebook.com ar twitter`yje pasidalinta nuoroda į puslapį DABARTIZMAS. Jeigu Taip, tai jūs ne vienas ją pastebėjęs ir nesupratęs apie ką tai.

Mano pirma nuomonė dalinantis šia nuoroda feisbuke buvo tokia: Kažkas renka DABARTISTŲ “armiją“ feisbuke, kad tai paskui panaudotų rinkodaros tikslams ir pelno siekimui. [ateitis: mes būsim MOKŪS dabartistai] 😀 Gal tai ir netiksli nuomonė, tačiau ateitis parodys, tačiau ši kampanija sulaukia vis daugiau gerbėjų ir nuomonių pasisakymų bei blogerių įrašų [feisbuke šia nuoroda jau pasidalino 1817 žmonių – 2011-02-28, 23:17 duomenimis].

Susidomėjęs šia kampanija paieškojau info http://www.google.lt sistemoje. Radęs įrašą apie dabartizmą puslapyje: marketer.lt ir paskaičius komentarus susidaro įspūdis, kad kol kas niekas tiksliai nežino kokia tai kampanija. Tačiau vienas, gerai žinomas blogeris [praeivis] rašo, cituoju: Domenas registruotas ant Milk Agency, tai greičiausiai visgi Ežio nauja propaganda.

Taigi, ar norėdami būti madingi DABAR turėsime būti ir MOKŪS? 🙂 Ateitis parodys [tolesni stebėjimai vyksta].

From → [Pa]Stebėjimai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: