Praleisti ir eiti į turinį

Sutikau rašytoją D. Vaitkevičiūtę

8 vasario, 2011

Foto: Kamilė Adomaitytė

Apie šią žavingą moterį skaičiau keletą straipsnių, varčiau jos knygas, o vieną pradėjau skaityti, be to, stebėjau ekranizuotus scenarijus. O kad Ji pasirodys Šiauliuose ir Ją išvysti galėsiu gyvai – buvo netikėta.

Vakar perskaičiau, kad Šiaulių P. Višinskio viešojoje bibliotekoje lankysis knygų vaikams ir suaugusiems autorė bei kai kurių lietuviškų serialų scenaristė Daiva Vaitkevičiūtė.  Anksčiau, perskaitęs skelbimą, pamiršdavau ar būdavo kiti reikalai, o ir rečiau Šiauliuose lankydavausi, tačiau šį kartą užsifiksavo skelbimas ir susitikimo valanda buvo patogi.

Namie perverčiau knygų lentyną, ieškodamas šios autorės knygų. Juk pamenu, kad pirkau keletą knygų sesei, tačiau neradau. Prisiminiau, – knygos pas sesę už jūrų marių 🙂 O galvojau pradžiuginti sesę autorės autografu. Deja.

Truputį vėlavau,  nes draugę reikėjo pasiimti, tad įėjus į konferencijų salę, jau vyko klausimų – atsakymų pokalbis. Įdomu matyti gyvą, žinomą moterį, sėdinčią priešais tave. Įdomu klausytis Jos, apie kurią tik skaitai. Įdomu išgirsti mintis, tariamus žodžius. Kai skaitai straipsnį, viską įsivaizduoji kitaip: susikuri to žmogaus portretą, charakterį, mintyse susidarai išankstinę nuomonę ir faktas, kad ji būna neteisinga tik iš dalies arba neteisinga visiškai (priklauso nuo to, apie ką straipsnis).

Susitikimas šiltas ir jaukus, knygų autorė nuoširdi ir linksma. Pasibaigus susitikimui norėjosi autografo, o nei lapelio, nei užrašų knygutės neturėjau, tad idėja (iš draugės) – ant vizitinės kortelės. Peržiūrėjau piniginę ir radau savąją kūrybinę. Jėga, pagalvojau 🙂 Nunešiau ir paprašiau autografo. Sesės gal ir nepradžiuginsiu, bet su kitais pasidalinti smagu 🙂

From → [Pa]Stebėjimai

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: