Praleisti ir eiti į turinį

Pirkinių diena arba pirkau “žaislų“

7 vasario, 2011

Foto: Gediminas B.

Karts nuo karto apsilankau Šiauliuose tokioje parduotuvėje, kurioje pardavinėjami bankrutuojančių firmų daiktai. Galima ten rasti visko, nuo vinies iki drabužių, elektros skydinių ir kitų detalių. Vienos prekės pigesnės, kitos brangesnės, o asortimentas tikrai platus.

Ateinu ten šiaip pasižvalgyti, maž akys užklius už kokio nors įdomaus ar kame kažkur buityje panaudojamo pigesnio daikto.  Gal šiaip ką nors naudingo rasiu sau. Prekių įvairumas džiugina.

Apeinu toje parduotuvėje visus skyrius. Nors vinių, varžtų, elektros įrenginių ir švitrinių popieriaus skyriai manęs nesudomina, tačiau juose pasižvalgau ir aišku nerandu sau naudingo. Prieinu prie rūbų skyriaus. mm.. neperšlampamas kamufliažinis kostiumas, apsiaustas. Iškart pagalvoju apie dviračių arba pėsčiųjų žygius: kartais tokių rūbų prireikia juose. Neperku, bet ateičiai žinoti būtina.

Einu pro lentynas su rūbais, pirštinėmis, kelnėmis. Žvilgt žemyn. Ten pilna dėžė akinių nuo saulės. Matinis paviršius, kelių spalvų (gelsva, pilka, melsva). Pasižiūriu kainą ir antakiai pakyla iki orbitų. Tik 0.50 centų. wow! Mintyse persukau smegenų sraigtus, kur juos galima panaudoti: teminiai vakarai, crazy fotosesija, šiaip prikolui arba tiesiog šiaip. Paėmiau 2 vienetus, bet manau užsuksiu dar jų paimti Mechanikui ir Seselei 🙂(papildymas foto)

cyber punk akiniai

Žygiuoju laimingas prie kasos ir kaip visad, keletą metų iš eilės, prieinu prekystalį, kurio apačioje pamatau dėžę su mini žaisliukais. Su tokiais žaisdavau vaikystėje ir jų sunku buvo gauti (detales greit pamesdavau, keisdavomės su draugais, netikėtai dingdavo ir pan.) Taigi, kad nusipirkti kitą, reikėdavo taupyti kapeikas. Pasikapstau dėžėj. Randu 3 – jų rūšių (gaisrininką, mechaniką – sunkiausiai randamas ir Gydytoją – lengviausiai randamas). Trūksta iki pilnos kolekcijos kaminkrėčio. Ką gi, liūdna, bet ieškosim. Sumoku 0.30 centų ir varau namo ardyti bei sudėlioti detalių į žmogiukus 🙂

Gaisrininkas

Mechanikas

Gydytoja

Kolekcija atrodo smagi, tad bandau surasti visus. Peržiūriu netą ir randu, kad tik kaminkrėčio trūksta, nors atrodo pamenu, jog dar buvo policininkas (peržiūrėsiu rusų puslapiuose). Beieškodamas info surandu ir puslapį apie Lietuvoje kuriamą Žaislų muziejų bei trumpą straipsnį apie mano pirktus žaislus 🙂

O pabaigai: IEŠKAU KAMINKRĖČIO PILNAI KOLEKCIJAI

From → [Ne]Formatas

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: