Praleisti ir eiti į turinį

Susitikt ir nepamiršt

12 sausio, 2011

Foto: Gediminas B.

JIS ėjo palei pažįstamą sieną, vakaro tamsoje paskendusiame mieste, palydėjęs draugą. Vakaras buvo gan šaltokas ir tingus, tačiau susitikimas su foto klubo kolegomis turėjo sušildyti, išblaškyti, pakelti slogią nuotaiką.

Siena pasibaigė ir jis atsidūrė gatvėje, miesto bulvare. Apsižvalgė. Vakarais pėsčiųjų čia nedaug, todėl nebuvo į ką stebeilyti ir ieškoti ženklų, istorijų, nuodėmių, nuotykių. JIS pasuko dešinėn kairėn link kavinės Morganas. Kiekvieną antradienį čia vyksta foto klubo „Šiauliai“ susitikimai. Vieni oficialūs, kiti nelabai, dar kiti nuobodūs, o kiti produktyvūs ir turiningi.

Per bulvare esančias sniego kalvas, kitoje pusėje prie Morganos kavinės Jis pamatė stoviniuojančias dvi žmogystas. Vieną atpažino iš jos ilgų plaukų ir smulkaus sudėjimo. Kitas žmogysta, stovintis šalia, rūkė. Jis neprisiminė tuo metu, kas iš foto klubo narių rūko, bet ir nepagalvojo, kad tai galėtų būti naujas žmogus. Eidamas lėtai JIS apžvelgė kitą bulvaro pusę. Žvilgsnis užstrigo ties einančia mergina, kuri skubėjo link jo ir atrodė taip pat žvelgė į jį. Ji priartėjo prie laisvo perėjimo skiriančio bulvarą. Jis priartėjo prie laisvo perėjimo skiriančio bulvarą. Praeiti galėjo tik vienas žmogus, tad JIS, vis dar negalėdamas atitraukti akių nuo merginos sustojo per vidurį, laukdamas kol ji praeis. Jų akys susitiko. Ji nusišypsojo ir atrodo jos lūpos ištarė tylų labas. Jis pasakė jai labas, tačiau mintyse. Jis negalėjo ištarti nė žodžio Jai. Nepažįstamoji praėjo pro šalį. JIS atsipeikėjo su mintimi galvoje, – kas po galais tai buvo? Kodėl mano žvilgsnis užstrigo ties mergina iki kol mūsų žvilgsniai susitiko? Pro šalį praėjo kita mergina, kuri atrodo skubėjo paskui savo draugę.

JIS priartėjo prie žmogystų stovinčių Morgano kavinės prieigose. Tai buvo ponaitis Ž ir panelė V. Jie laukė kitų ateinančių klubo narių. Nors mergina nuėjo ir ji atrodė jam per jauna (kalbant apie artimesnę pažintį), tačiau pats įvykis visą vakarą JAM nedavė ramybės.

[visi charakteriai, pirmosios vardų raidės paminėtos šiame pastebėjime yra išgalvoti ir realybėje neegzistuoja, o sutapimai neatitinka tikrovės].

From → [Į]Kvėpavimai

2 Komentaras
  1. ramobile permalink

    Labai daug sudvasinto sentimentalumo, kai tuo tarpu viskas yra paremta dėsningumais susiformavusiais prieš milijonus metų.

    • Norite pasakyti, kad JAM buvo lemta susitikti šią merginą ir nepasakyti nei žodžio? ir daugiau JOS nepamatyti, bet vis prisiminti dar kelis panašius įvykius, kai JIS susitinka su mergina ir negali atitraukti žvilgsnio, ir negali pasakyti labas. O koks tikslas šio dėsningumo?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: